13 اسفند 1398

ويروس كرونا؛ چرا نبايد از خانه خارج شويم؟

مولف: واحد آموزشی   /  دسته: علمی   /  رتبه دهید:
2/5

در روز‌های شیوع ویروس کرونا خانه امن‌ترین مکان برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید- ۱۹ است.

 

در شیوع ویروس کرونا در کشور یک سوال مهم برای افراد ایجاد می‌شود که چرا نباید تا پیش از اعلام رسمی از خانه خارج شویم؟ برای پاسخ به این سوال افراد را به چهار گروه A، B، C و D تقسیم می‌کنیم. گروه A افرادی هستند که با مناطق آلوده در تماس بوده اند و هم اکنون شناسایی و قرنطينه شده اند. گروه B افرادی هستند که با گروه A تماس داشته اند و این دو گروه هیچ کدام هم دیگر را نمی‌شناسند.

گروه C از آشنایان گروه A هستند که با آن‌ها تماس داشته اند که گروه C نیز قرنطینه شده است. گروه D افرادی هستند که از خانه بیرون نرفته‌اند و در محیط امن با خیال آسوده و راحت زندگی می‌کنند.

 

در حال حاضر بزرگترین خطر ابتلا به ويروس كرونا را گروه B دارند که هیچ کس نمی‌داند آیا در این گروه قرار دارد یا خیر. افراد گروه D به محض خروج از خانه ممکن است با افراد گروه B برخورد داشته باشند که به این صورت خودشان به گروه B تبدیل می‌شوند.

 

 

پس برای از بین بردن بیماری کرونا تا حد ممکن پیش از اعلام رسمی از خانه خارج نشوید. اکثر افراد گروه B بیمار قرنطینه هستند که در نهایت درمان شده و باعث مهار کرونا خواهد شد. پس حواسمان باشد که وارد گروه B نشویم. تنها راه برای مقابله با این ویروس خارج نشدن از خانه است.

 

تعداد مشاهده (578)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مقاله "ويروس كرونا؛ چرا نبايد از خانه خارج شويم؟"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت