اتوماسیون مدبر
 
  سایتهای مفید
 
  اخبار دبیرستان
برنامه زمانبندی آزمون مهارت اول پایه های هفتم و هشتم دوره اول متوسطه
برنامه زمانبندی آزمون آنلاین مهارت اول پایه های هفتم و هشتم دوره اول متوسطه
پایه تاریخ ساعت مکان
هفتم 1397/10/25 09:30  مرکز فناوری و برنامه ریزی
هشتم 1397/10/29 09:30 مرکز فناوری و برنامه ریزی

دانش آموزان نمونه دبیرستان کوشا در دو ماهه اول سالتحصیلی ۹۸-۹۷
اسامی دانش آموزان نمونه دبیرستان کوشا در ماههای مهر و آبان سالتحصیلی ۹۸- ۹۷ اعلام شد. طی اعلام معاونت محترم دبیرستان دانش آموزان منتخب بر پایه عملکرد اخلاقی، پیشرفت و عملکرد تحصیلی، ارایه ی الگوی مناسب مطالعه و نیز شرکت فعال در مراسم های علمی - فرهنگی آموزشگاه انتخاب شده اند که اسامی دانش آموزان منتخب بشرح ذیل می باشد ....

جلسه توجیهی دوره آمادگی Q3 باشگاه OlyFest
جلسه توجیهی پیش دوره مرحله Q3 کلاسهای آمادگی المپیاد روز پنجشنبه دهم آبان ماه توسط باشگاه OlyFest با حضور مدیریت و مدرسان دوره در محل دبیرستان کوشا برگزار شد.
 
  اخبار خبرگزاری ها
بیشتر ...
 
  مقالات علمی و آموزشی
سه عامل کلیدی در توسعه هوش مصنوعی
بدون شک امروزه هوش مصنوعی به یکی از کلیدواژه‌‎های اصلی جهان علم تبدیل شده است. در حال حاضر شرکت‌های برتر فناوری با انجام به تحقیقات گسترده، می‌کوشند هوش مصنوعی را کاربردی‌تر کرده و از آن در راستای بهبود تجربه مشتری استفاده کنند. سرمایه‌گذاری‌های کلان و چند میلیارد دلاری شرکت‌هایی مانند آمازون، اپل، فیس‎بوک، گوگل، آی‌بی‌ام و مایکروسافت در مسائل مرتبط با هوش مصنوعی از همین نگرش ناشی می‌شود.

مشاغلی که پیش‌بینی می‌شود در‌ آینده به وسیله‌ی هوش مصنوعی منسوخ شوند
با پیشرفته شدن هوش مصنوعی و افزایش توانایی دستگاه‌های مجهز به این فناوری، احتمال می‌رود دیر یا زود برخی مشاغل از میان برود و ربات‌ها یا دیوایس‌های هوشمند به جای عامل انسانی مشغول به کار شوند. وب‌سایت South China Morning Post در گزارش خود، به پنج شغلی که توسط هوش مصنوعی جایگزین می‌شود اشاره کرده است.

فنون ایجاد انگیزش در یادگیرندگان
انگیزش (motivation) به عنوان عالم نیرو دهنده ، هدایت کننده و نگهدارنده رفتار تعریف می‌شود. انگیزش یک تمایل یا گرایش به عمل کردن به طریق خاص است و انگیزه نیاز یا درخواست ویژه‌ای است که انگیزش را موجب می‌شود. در واقع انگیزه را علت و دلیل رفتار می‌دانند. دلیل اینکه چرا ما بعضی رفتارها را انجام می‌دهیم ولی بعضی دیگر را انجام نمی‌دهیم، انگیزه‌های ما هستند. انگیزه و انگیزش غالبا به صورت مترادف بکار می‌روند. با این حال ، می‌توان انگیزه را دقیق‌تر از انگیزش دانست.

ترسهایی که بین شما و هدفتان جدایی می اندازد
در این مقاله ابتدا تعریف دو نوع ترس را جداگانه تشریح کردیم، پس از آن نیز ترسهایی که اغلب ما در مسیر کسب موفقیت با آنها دست و پنجه نرم می کنیم را مرور خواهیم کرد؛ البته برای هر کدام از ترس ها، راه حل مقابله نیز پیشنهاد داده ایم.
 
نقشه سایت